Spořiče vody

Hledáme různé možnosti úspor. Na Vaši domácnost se díváme komplexně, a proto s námi ušetříte nejen za elektřinu a plyn, ale také na spotřebě a ohřevu vody.

Nákupem spořičů vody Kapku šetřím významně snížíte spotřebu pitné vody ve Vaší domácnosti a také energie potřebné k jejímu ohřevu.

Nové spořiče vody sníží spotřebu pitné vody až o 50 %.

Jak to funguje

U spořičů se speciální patentovanou mřížkou dochází ke smíchání vzduchu s vodou. Zabudované zúžení v dávkovači reguluje průtok vody a tím garantuje nízkou spotřebu vody při zachování obvyklého komfortu pro uživatele.
  • jednoduchá instalace i údržba s dodávaným klíčem Key One
  • provzdušněný a sametový proud vody
  • nejúčinnější antivápenná technologie zabraňuje usazování vodního kamene
  • plastová část vyrobena ze speciálního tvrzeného plastu (technopolymer)
  • kompletně vyrobené v Itálii, kvalita odpovídá nejpřísnějším normám EU
  • životnost spořiče až 20 let

Spořiče vody Kapku Šetřím

Vnitřní závit
Spořič s vnitřním závitem s rozměrem objímky 22×1 aplikujeme obvykle na kuchyňské baterie. Průtok 5 l/min.

Vnější závit
Spořič s vnějším závitem s rozměrem objímky 24×1 se využívá především na baterie v koupelně, případně na baterii v kuchyni. Průtok 5 l/min. Montuje se rychle a snadno pomocí klíče Key One.

Sprchový závit
Běžné sprchy mají spotřebu 28–22l/min, ale pomocí spořičů AirForce One lze spotřebu snížit až na 9 l/min, bez snížení komfortu. Sprchový spořič je navržen tak, aby splynul s designem běžné baterie. Instaluje se mezi sprchovou baterii a sprchovou hadici.

Klíč Key One
Jedinečný klíč spojující dvě funkce. Pohodlně s ním instalujete spořiče vody s vnějším závitem a zároveň Vám usnadní údržbu spořičů – lehce je vyčistíte bez užití chemických prostředků. Můžete tak prodloužit jejich životnost na 10násobek.
Ověřený dodavatel