Přejděte na
férový tarif do Vánoc

Neplaťte za elektřinu a plyn víc, než musíte!

Nabízíme dlouhodobě výhodné tarify s férovými podmínkami a nízkými zálohami. U nás si můžete vybrat dobu trvání smlouvy i typ produktu. Jsme česká firma s více než 15letou tradicí a vysokou odpovědností vůči všem svým zákazníkům. Máme nakoupený dostatek elektřiny a plynu pro všechny stávající i nově příchozí zákazníky.
Chci zjistit zálohy pro své odběrné místo
sjednat energie online

Nechte nám na sebe kontakt. Vypočítáme Vám nezávazně zálohy na míru.

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  produkt SPOT

  Produkt, kde cena začne klesat souběžně s burzovní cenou.
  mám zájem
  nejlevnější zálohy

  produkt CENÍK

  Získejte produkt s předem známým ceníkem, který nepodléhá krátkodobým výkyvům na trhu.
  mám zájem

  modelová domácnost

  Elektřina
  3 MWh/ročně
  měsíční záloha 1 700 Kč*
  Plyn
  10 MWh/ročně
  měsíční záloha 1 950 Kč*
  spočítat zálohy
  k online sjednání stačí faktura a necelých 10 minut
  *Výše záloh pro konkrétní odběrné místo závisí na řadě faktorů (zejména distribuční území, distribuční sazba, produkt (cena), výše spotřeby.

  Ušetřete s
  ARMEX ENERGY

  Jsme tradiční dodavatel energií se silným finančním zázemím. Zakládáme si na tom, že máme vždy férově nastavené tarify, což potvrzují jak naši zákazníci, tak i výsledky nezávislých spotřebitelských výzkumů. Naše tarify patří vždy mezi nejvýhodnější na trhu, ale nikdy neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. Jsme fér.