díky přestupovým tarifům
a klidně si zatopte

Energie mohou být levnější

Jsme tradičním dodavatelem energií se silným finančním zázemím a vysokou odpovědností vůči svým zákazníkům. V současné době máme nakoupený nejen dostatek elektřiny a plynu, ale především nabízíme produkty, které patří mezi nejvýhodnější na českém trhu. Naše férové zálohy jsou o 20 - 40 % nižší oproti režimu DPI.
Výše záloh pro konkrétní odběrné místo závisí na řadě faktorů (zejména distribuční území, distribuční sazba, produkt (cena), výše spotřeby.
Chci zjistit zálohy pro své odběrné místo
sjednat energie online

Nechte nám na sebe kontakt. Vypočítáme Vám nezávazně zálohy na míru.

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  náš FIX 2022

  Získejte pro rok 2022 fixované ceny. Připravili jsme pro Vás speciální tarif, který Vám ceny zafixuje do doby, než se situace na energetickém trhu uklidní.
  více informací
  nejoblíbenější tarif

  náš SPOT

  Produkt, kde cena začne klesat souběžně s burzovní cenou. Výhodou produktu SPOT oproti produktům s dlouhodobou ceníkovou cenou je to, že Vám v okamžiku poklesu cen začne okamžitě šetřit peníze.
  více informací

  náš tarif na dobu neurčitou

  Nechcete se vázat? Máte raději volnost, a to i při výběru dodavatele? I pro Vás máme připravený energetický produkt na míru.
  více informací
  zavolejte mi s nabídkou
  sjednání online
  k online sjednání stačí faktura a necelých 10 minut

  Ušetřete s
  ARMEX ENERGY

  Jsme tradiční dodavatel energií se silným finančním zázemím. Zakládáme si na tom, že máme vždy férově nastavené tarify, což potvrzují jak naši zákazníci, tak i výsledky nezávislých spotřebitelských výzkumů. Naše tarify patří vždy mezi nejvýhodnější na trhu, ale nikdy neslibujeme nic, co nemůžeme splnit. Jsme fér.