Pro podnikatele

Elektřina a plyn pro podnikatele

Proč energie od ARMEXU?

Zvolte si cenu
Cenu si můžete vybrat buď standardní – ceníkovou, nebo pevnou – fixovanou. Sdělíte nám své požadavky a potřeby a podle toho s Vámi sepíšeme smlouvu s cenou na dobu neurčitou nebo s cenou fixní na jasně dané období.
Individuální přístup
Víme, že potřeby našich zákazníků nejsou stejné, proto je naší snahou navrhnout každému individuální řešení a odbornou pomoc. Máme tu pro Vás profesionální tým obchodníků – rychlé a efektivní řešení Vašich přání.
Poradíme jak ušetřit
Máme výhodné ceny dodávek. Navíc umíme poradit, jak zbytečně neplýtvat energiemi a uspořit i jinde.
Věnujte se podnikání naplno
U ARMEXu se nemusíte o nic starat a můžete se naplno věnovat rozvíjení Vašeho podnikání. Máme pro Vás připravenou stabilní dodávku energií a budeme Vašimi spolehlivými partnery.
Nechcete se vázat? Žádný problém.
Máte chuť to s námi zkusit, ale chcete mít svobodu? Jde to v pohodě – můžeme s Vámi uzavřít smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Nebudete mít dlouhodobý smluvní závazek a můžete si bez rizika vyzkoušet naše služby.
Pro Velkoodběratele.
Díky finančnímu zázemí kapitálově silné skupiny ARMEX, jejíž jsme součástí, dokážeme velkým zákazníkům1 bez problémů zajistit plynulé dodávky elektřiny a zemního plynu za zajímavé ceny. Naši obchodníci pro klíčové zákazníky disponují dlouholetými zkušenostmi a znalostmi z působení na trhu s energiemi, které rádi využijí v jejich prospěch.
Smlouva podle vašich představ.
Smlouvu s Vámi uzavřeme na dobu určitou. Smlouva Vám po celou dobu svého trvání garantuje pevnou cenu, která se nemění. Konkrétní podobu ceny stanoví dohoda mezi Vámi a naším zástupcem na základě velikosti odběru1 a situace na trhu.
1. Mezi velké zákazníky zahrnujeme podnikatele, kteří odebírají elektřinu ze sítí vysokého napětí nebo zemní plyn v množství větším než 630 MWh za rok.