Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

  Pro podnikatele

  Elektřina a plyn pro podnikatele

  Proč energie od ARMEXU?

  Zvolte si cenu
  Cenu si můžete vybrat buď standardní – ceníkovou, nebo pevnou – fixovanou. Sdělíte nám své požadavky a potřeby a podle toho s Vámi sepíšeme smlouvu s cenou na dobu neurčitou nebo s cenou fixní na jasně dané období.
  Individuální přístup
  Víme, že potřeby našich zákazníků nejsou stejné, proto je naší snahou navrhnout každému individuální řešení a odbornou pomoc. Máme tu pro Vás profesionální tým obchodníků – rychlé a efektivní řešení Vašich přání.
  Poradíme jak ušetřit
  Máme výhodné ceny dodávek. Navíc umíme poradit, jak zbytečně neplýtvat energiemi a uspořit i jinde.
  Věnujte se podnikání naplno
  U ARMEXu se nemusíte o nic starat a můžete se naplno věnovat rozvíjení Vašeho podnikání. Máme pro Vás připravenou stabilní dodávku energií a budeme Vašimi spolehlivými partnery.
  Nechcete se vázat? Žádný problém.
  Máte chuť to s námi zkusit, ale chcete mít svobodu? Jde to v pohodě – můžeme s Vámi uzavřít smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Nebudete mít dlouhodobý smluvní závazek a můžete si bez rizika vyzkoušet naše služby.
  Pro Velkoodběratele.
  Díky finančnímu zázemí kapitálově silné skupiny ARMEX, jejíž jsme součástí, dokážeme velkým zákazníkům1 bez problémů zajistit plynulé dodávky elektřiny a zemního plynu za zajímavé ceny. Naši obchodníci pro klíčové zákazníky disponují dlouholetými zkušenostmi a znalostmi z působení na trhu s energiemi, které rádi využijí v jejich prospěch.
  Smlouva podle vašich představ.
  Smlouvu s Vámi uzavřeme na dobu určitou. Smlouva Vám po celou dobu svého trvání garantuje pevnou cenu, která se nemění. Konkrétní podobu ceny stanoví dohoda mezi Vámi a naším zástupcem na základě velikosti odběru1 a situace na trhu.
  Máte zájem o plyn nebo elektřinu ze sousedství? Nechte nám číslo a my se Vám ozveme.

   1. Mezi velké zákazníky zahrnujeme podnikatele, kteří odebírají elektřinu ze sítí vysokého napětí nebo zemní plyn v množství větším než 630 MWh za rok.