Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

  Pro obce a města

  Elektřina a plyn do měst a obcí

  Proč energie od ARMEXU?

  Úspory se vždy hodí
  Máme výhodné ceny energií, a proto s námi rozhodně ušetříte. Ušetřené peníze můžete využít lépe než na předražené energie. My Vám nabízíme výhodnou cenu a férové podmínky.
  Budeme Vaším partnerem
  Spolupráce s obcemi, městy a jejich příspěvkovými organizacemi pro nás není žádná jednorázová akce. Bereme Vás vážně a budeme si Vás hýčkat, aby naše partnerství bylo dlouhodobé.
  Přesně podle Vás
  Sdělíte nám své požadavky a potřeby a podle toho sepíšeme smlouvu na jasně dané období s fixní cenou. Přesně tak, jak to bude Vašemu městu či obci nejvíce vyhovovat.
  Výhody nejen pro města a obce
  Dokážeme přinést velké úspory – už mnohokrát jsme úspěšně zorganizovali výhodný hromadný nákup energií jak pro samotné město či obec, tak pro její obyvatele.
  Nechcete se vázat? Žádný problém!
  Máte chuť to s námi zkusit, ale chcete mít svobodu? Jde to v pohodě – můžeme s Vaším městem či obcí uzavřít smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou. Nebudete mít dlouhodobý závazek a můžete si bez rizika vyzkoušet naše služby.
  E-aukce – už žádné soutěže.
  Nechcete soutěžit? Obávat se, kdo zvítězí a dopředu neznat, za jakých obchodních podmínek podepíšete smlouvu? Nedivíme se Vám. Tým našich kvalifikovaných obchodníků má za úkol najít pro Vás individuální řešení s jasně nastavenými podmínkami ihned od začátku.
  Máte zájem o plyn nebo elektřinu ze sousedství? Nechte nám číslo a my se Vám ozveme.