Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

O společnosti

Kdo je ARMEX ENERGY, a.s.?

Jsme předním dodavatelem elektřiny a zemního plynu v České republice.

Na trhu s energiemi působíme již od roku 2005 a v současné době dodáváme elektřinu nebo zemní plyn více než 50.000 zákazníků. Patří mezi ně domácnosti, živnostníci, firmy, obce a další instituce. Naše roční tržby překračují 1,5 miliardy korun.

Víme, co nabízíme!

Jen dobrá cena elektřiny a zemního plynu nestačí.

V ARMEX ENERGY stavíme na férovém jednání, otevřené komunikaci a stabilním obchodním vztahu. Vstřícný a osobní přístup a férové jednání jsou automatickou výbavou našich zaměstnanců a spolupracovníků.

Jsme součástí silné skupiny ARMEX

Jsme součástí děčínské skupiny ARMEX, která patří mezi 20 největších firem v České republice. Skupina na začátku 90. let obchodovala s armaturami a následně své podnikání rozšířila o obchod s ropnými produkty a energiemi.

Od roku 2006 jsme také provozovatelem lokální distribuční soustavy v areálu sídla společnosti na Folknářské ulici v Děčíně.

Kdo jsou naši zákazníci?

V první řadě jsou to tisíce domácností ve všech regionech České republiky. Dodáváme také firmám, například známým značkám Pivovar Pernštejn, ELITE nebo Mikov. Důvěru nám daly také mnohé samosprávy a řada neziskových organizací. Díky našemu přístupu se pravidelně řadíme mezi dodavatele, kteří získávají nejvíce nových zákazníků.

Jednoduše ušetříte
Poradíme vám, jak ušetřit za energie. Máme výhodné ceny elektřiny a plynu a férové podmínky. Převod elektřiny a plynu rychle a bezplatně vyřídíme za vás.
Chceme s vámi komunikovat.
Chceme, aby s námi zákazník mohl snadno komunikovat. Mail nebo zákaznická linka je samozřejmost. Navíc máme tým mobilních poradců, kteří vám vysvětlí, jak ušetřit na energiích, jak se orientovat ve fakturách a vyúčtováních.
Jsme k vám féroví od začátku do konce
Když se stane, že máte problém s předchozím dodavatelem, pomůžeme vám ho řešit. Uzavřením smlouvy to pro nás nekončí – pečujeme o vás dál. A přeplatky vracíme do poslední koruny automaticky, aniž byste museli o cokoliv žádat.