Produkt na dobu neurčitou

Nechcete se vázat? Máte raději volnost, a to i při výběru dodavatele? I pro Vás máme připravený energetický produkt na míru.
Nechte nám na sebe kontakt. Vypočítáme Vám nezávazně zálohy na míru.

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  Výhody produktu na dobu neurčitou

  Smlouva na dobu neurčitou

  Tento produkt nabízí ceníkové ceny a volnost v podobě trvání smlouvy. Produkt je nastaven na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou, takže se nemusíte vázat na dlouhé období.

  S možností kdykoliv přejít na jiný produkt

  Pokud hledáte alternativu k fixovaným cenám a velkoobchodním ceníkům, ceník na dobu neurčitou je pro Vás vhodnou volbou. Nabízí podmínky založené na standardním ceníku a zároveň můžete dle potřeby přejít na kterýkoliv jiný aktuálně nabízený produkt.

  Cena dána veřejným ceníkem

  Tento produkt nabízí „tradiční“ podmínky, na jaké jste pravděpodobně zvyklí. V ceníku tak najdete ceny pro Vaši sazbu, která je předem daná a nepodléhá krátkodobým výkyvům na energetickém trhu.
  zavolejte mi s nabídkou
  sjednání online
  k online sjednání stačí faktura a necelých 10 minut
  Dokumenty a ceníky k produktu najdete v sekci Ke stažení.