Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

  Produkt hlídáme cenu +

  Hlídáme pro Vás nejen ceny energií

  Cenu Vám hlídáme po celé 3 roky

  S produktem HLÍDÁME CENU + Vám zafixujeme cenu elektřiny nebo plynu na 3 roky. My budeme hlídat vývoj cen energií a pokud klesnou, snížíme cenu i Vám. Do ceníku automaticky promítneme pouze pozitivní změny.

  Může se cena snížit? Ano.

  Cenu Vám během období 3 let můžeme snížit hned dvakrát, a to až o 10 %. Stačí pouze, aby ceny energií klesaly. Pokud energie naopak podraží, Vám cena zůstává stejná.

  Pojištění asistenčních služeb

  Jako součást produktu získáváte komplexní ochranu Vašeho domova, kterou jsme pro Vás zajistili u společnosti AXA Assistance CZ, s.r.o.

  Postaráme se i o Váš komín

  Jako součást produktu získáváte profesionální kominické služby, které jsme pro Vás zajistili u společnosti CUP Kominictví s.r.o.

  Více o kominících CUP
  Omlouváme se, ale produkt je pro nové zákazníky dočasně nedostupný.
  Vysvětlení postupu snížení ceny
  V případě meziročního poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, snížíme zákazníkovi cenu komodity (neregulovaná složka) od 13. měsíce po zahájení dodávek energií o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka. Pokud v období od 13. do 24. měsíce od zahájení dodávek dojde k dalšímu poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, opět snížíme cenu komodity (neregulovaná složka) od 25. měsíce po zahájení dodávek o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka.