Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

Produkt hlídáme cenu +

Hlídáme pro Vás nejen ceny energií

Cenu Vám hlídáme po celé 3 roky

S produktem HLÍDÁME CENU + Vám zafixujeme cenu elektřiny nebo plynu na 3 roky. My budeme hlídat vývoj cen energií a pokud klesnou, snížíme cenu i Vám. Do ceníku automaticky promítneme pouze pozitivní změny.

Může se cena snížit? Ano.

Cenu Vám během období 3 let můžeme snížit hned dvakrát, a to až o 10 %. Stačí pouze, aby ceny energií klesaly. Pokud energie naopak podraží, Vám cena zůstává stejná.

Pojištění asistenčních služeb

Jako součást produktu získáváte komplexní ochranu Vašeho domova, kterou jsme pro Vás zajistili u společnosti AXA Assistance CZ, s.r.o.

Postaráme se i o Váš komín

Jako součást produktu získáváte profesionální kominické služby, které jsme pro Vás zajistili u společnosti CUP Kominictví s.r.o.

Více o kominících CUP
Vysvětlení postupu snížení ceny
V případě meziročního poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, snížíme zákazníkovi cenu komodity (neregulovaná složka) od 13. měsíce po zahájení dodávek energií o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka. Pokud v období od 13. do 24. měsíce od zahájení dodávek dojde k dalšímu poklesu průměrné velkoobchodní ceny na energetickém trhu o 5 % a více, opět snížíme cenu komodity (neregulovaná složka) od 25. měsíce po zahájení dodávek o 5 % na celé zbývající smluvní období oproti stávající ceně zákazníka.