Produkt FIX 2022

Získejte pro rok 2022 fixované ceny. Připravili jsme pro Vás speciální tarif, který Vám ceny zafixuje do doby, než se situace na energetickém trhu uklidní.
Nechte nám na sebe kontakt. Vypočítáme Vám nezávazně zálohy na míru.

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  Výhody produktu FIX 2022

  Garantovaná cena pro rok 2022

  Produkt vhodný pro zákazníky, kteří preferují pevně danou cenu. Jelikož v současné době energetický trh zažívá mimořádné události, nastavili jsme speciálně pro tento tarif krátké trvání smlouvy, aby v případě cenového poklesu mohl reagovat co nejdříve.

  Jisté podmínky bez cenových výkyvů

  Produkt FIX 2022 nabízí jasně definované a předem známé cenové podmínky, které garantujeme na celý rok 2022. Na cenu energií tak nemá vliv další vývoj cen na energetickém trhu. Díky tomu předem víte, kolik zaplatíte.

  Bez skrytých poplatků

  Zakládáme si na prozákaznickém přístupu a transparentnosti. Proto veškeré ceny najdete přehledně uvedené v ceníku a ve vyúčtování Vás nic nepřekvapí.
  zavolejte mi s nabídkou
  sjednání online
  k online sjednání stačí faktura a necelých 10 minut
  Dokumenty a ceníky k produktu najdete v sekci Ke stažení.