Energie ze sousedství

Projekt Energie ze sousedství

Podpora neziskovek

V místech, kde máme naše kamenné pobočky, jsme realizovali projekt Energie ze sousedství. Jeho cílem je podpora neziskových aktivit místních obyvatel. Vybranému projektu, o kterém rozhodnou místní obyvatelé, věnujeme 10.000 korun.

Pro velký úspěch v roce 2016 jsme se rozhodli tento projekt obnovit a pomoci i ve Vašem regionu. Nyní vybíráme vítěze částky 10.000 korun ve Velkém Meziříčí. 

A které dva projekty se letos probojovaly do finále? Seznamte se s nimi.

 

1. TEREZA DOVICOVÁ

Terezka je šestiletá holčička trpící od narození dětskou mozkovou obrnou. Díky podpoře své rodiny, rehabilitaci a pravidelným návštěvám specializovaných rehabilitačních pobytů je dnes schopna chůze o berlích. Jejím snem je v budoucnu berle odložit a udělat pár kroků sama. Pomozte i Vy udělat Terezce krok vpřed svým hlasem.

 

2. WELLMEZ - nízkoprahové zařízení pro děti a mláděž

Posláním nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Wellmez je poskytovat pomoc a podporu dospívajícím, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, nebo jsou jí ohroženi. Přispívají ke zlepšení jejich života. Finanční dar by rádi využili na aktivity, které přiblíží jejich práci široké veřejnosti.

Přijďte i Vy svým hlasem pomoci vyhrát vybranému projektu a pomoci tak těm, kteří to potřebují.

Děkujeme.

 
 
Naše Centrála
Folknářská 1246/21
405 02, Děčín
email: energy@armexenergy.cz
telefon: 412 154 154
Po-Čt od 8:00 do 18:00
Pá od 8:00 do 16:00