Zavolejte nám

Skrýt
412 154 154
Po – Čt 7:30 – 17:00 | Pá 7:30 – 16:00
Nebo nám nechte číslo a my Vám zavoláme zpět

Elektřina pro vaše podnikání

Máme dost elektřiny i pro velkou spotřebu.

Dáme vám výhodnou cenu, podmínky a jednáme vždycky fér.

Elektřina pro vaše podnikání

Dodáme vám elektřinu, ať jste živnostník nebo velkoodběratel.

Když jste živnostník nebo máte malou firmu…

Vždycky vás bereme jako partnera. Bude se vám věnovat profesionální tým obchodníků, který vymyslí rychlé a efektivní řešení přesně pro vás, jak si budete přát. Je nám jasné, že každý má jiné potřeby. Můžete se proto spolehnout, že k vám budeme přistupovat individuálně a nabídneme vám komplexní, co nejúspornější variantu.

Nechcete se vázat? Žádný problém…

Máte chuť to s námi zkusit, ale chcete mít svobodu? Jde to v pohodě – můžeme uzavřít smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou: takže žádný dlouhodobý závazek, kdykoliv si to můžete rozmyslet.

Vyberte si cenu…

Cenu si můžete vybrat buď standardní – ceníkovou, nebo pevnou – fixovanou: povíte nám své požadavky a potřeby a podle toho sepíšeme smlouvu na jasně dané období s fixní cenou.

Když jste velkoodběratel a potřebujete elektřiny ještě víc…

Máme dobré finanční zázemí skupiny ARMEX, která je 20. největší firmou v ČR, takže je pro nás snadné zajistit plynulou dodávku elektřiny a plynu i pro velkoodběratele za výhodné ceny.

Naši obchodníci mají dlouholeté zkušenosti a na trhu s energiemi jsou jako doma. Moc rádi to využijí, aby vám pomohli.

Vymyslíme vám individuální řešení s maximální úsporou

Nejdříve uděláme analýzu odběrů a dat z měření a pro vaše odběrné místo zadarmo vymyslíme, jak co nejvíce snížit náklady. Úspory, které navrhneme, budou vyšší, než jen obvyklý rozdíl v ceně silové elektřiny u jednotlivých obchodníků. K tomu, abychom vám mohli nabídnout individuální program, potřebujeme jenom váš odběrový diagram.

Pokud ho nemáte nebo nevíte, kde ho získat, zavolejte nám nebo napište, rádi vám pomůžeme. Odběrovým diagramem se rozumí hodnoty z hodinového profilu měření za posledních 12 měsíců buď ve formátu .xls, nebo v některém jiném příbuzném formátu.