Elektřina

Myslíte si, že na elektřině už víc ušetřit nemůžete?

Dáme vám výhodnou cenu, podmínky a jednáme vždycky fér.

Naše ceny stojí za to

Ať už jste domácnost, podnikatel, zástupce města nebo velké firmy, můžete mít elektřinu mnohem levnější. Vždycky vymyslíme řešení.

Navíc ctíme něco, co není úplně běžné:

Poradíme, vymyslíme, zařídíme.
Máme výhodné ceny elektřiny i plynu a férové podmínky. „Nenapasujeme vás“ do žádných obecných tabulek, vždycky vymyslíme to nejvýhodnější řešení právě pro vás. A pak celý převod elektřiny i plynu rychle a zadarmo vyřídíme – stačí, když si plácneme.
Chceme vám být co nejblíž.
Chceme, abyste mohli komunikovat vždycky s tím samým člověkem od nás. Pobočky proto máme i na malých městech, abychom vám mohli všechno vysvětlit a poradit, s čímkoliv budete potřebovat (kam jet na dovolenou, vám asi neporadíme, ale vymyslíme, jak na ni můžete ušetřit díky levnějším energiím, ukážeme vám, jak se orientovat ve fakturách, vyúčtování…). Zastavte se u nás.
Jsme k vám féroví od začátku do konce.
Když se stane, že máte problém s předchozím dodavatelem, pomůžeme vám ho řešit. Našim podmínkám ve smlouvě budete rozumět, žádné malé poznámky pod čarou. Uzavřením smlouvy to navíc pro nás nekončí – pečujeme o vás dál. A přeplatky vracíme do poslední koruny automaticky, aniž byste museli o cokoliv žádat.