Elektřina pro podnikatelé

Dodáváme elektřinu i pro větší celky

Více informací o našich službách

Živnostníci a firmy

Individuální přístup

Spolupráci s živnostníky a firmami vnímáme jako partnerství. Naši obchodníci jsou pro vás schopni připravit individuální nabídky. Víme, že potřeby našich zákazníků nejsou stejné, proto je naší snahou navrhnout každému individuální řešení a odbornou pomoc.

  • Komplexní a úsporná řešení požadavků zákazníků
  • Profesionální tým obchodníků
  • Rychlé a efektivní řešení Vašich přání
  • Dvě možnosti sjednání smlouvy s námi
    Standardní ceníková / Pevná fixovaná cena


Máte živnost nebo firmu?

Dokážeme Vaší firmě ušetřit zajímavé peníze a navíc Vás nijak nelimitujeme. Můžeme s Vámi podepsat smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou.


Fixace ceny

Nabízíme také smlouvu na jasně specifikované období s fixací ceny. Naši odborníci zpracují návrh přesně podle požadavků a potřeb vaší firmy.

Velkoodběratelé

Díky finančnímu zázemí skupiny ARMEX, 22. největší firmy v České republice, dokážeme velkoodběratelům zajistit plynulé dodávky elektřiny a zemního plynu za zajímavé ceny. Naši obchodníci pro klíčové zákazníky disponují dlouholetými zkušenostmi a znalostmi z působení na trhu s energiemi. Tyto zkušenosti rádi využijeme ve Váš prospěch.

Individuálně. S maximální úsporou.

Velkoodběratelům poskytujeme individuální program podle odběrového diagramu. Navíc v rámci dodávek elektřiny zdarma provedeme optimalizaci nákladů na odběrném místě. Podle analýz odběrů a dat z měření navrhneme řešení, které Vám přinese finanční úspory vyšší než je pouhý rozdíl v ceně silové elektřiny u jednotlivých obchodníků.

Odběrový diagram

Potřebujeme jen odběrový diagram

Abychom mohli sestavit nabídku, potřebujeme pouze odběrový diagram. Pokud ho nemáte, nebo nevíte, kde ho získat, zavolejte nám, nebo napište, rádi Vám pomůžeme. Odběrovým diagramem pro možnost individuálního ocenění se rozumí hodnoty z hodinového profilu měření za posledních 12 měsíců v .xls formátu, nebo v některém jiném příbuzném formátu.