Produkt eBaterie

Speciální produkt, který je určen pro domácnosti s výrobnou elektřiny (nejčastěji fotovoltaika) s instalovaným výkonem do 10 kW, tzn. mikrozdroj, který je propojen s distribuční soustavou. Cena je dána ceníkovou cenou.
Nejste si jistí, jaký produkt zvolit? Zavoláme Vám zpět a spolu vybereme ten nejvhodnější.

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  Výhody produktu eBaterie

  Vyrobenou energii si uložíte na později

  Využijte vyrobenou energii k pokrytí vlastní spotřeby bez nutnosti pořízení fyzických baterií. Přebytek vyrobené elektřiny Vám automaticky započteme oproti spotřebě v rámci daného zúčtovacího období.

  Se započtením přebytků až do výše spotřeby

  Svítí slunce a vyrábíte tolik elektřiny, že ji nespotřebujete? V rámci produktu eBaterie neomezujeme vyrobené množství. Přebytek vyrobené energie Vám navíc započteme až do 100 % Vaší spotřeby v zúčtovacím období.

  Rychlejší návratnost investice do fotovoltaiky

  Díky produktu eBaterie můžete naplno využít výhody fotovoltaiky i bez pořízení fyzické baterie, přebytečně vyrobenou elektřinu můžete využít i bez ní. Nemusíte tak navyšovat svou investici, a tím pádem se Vám výrazně zkrátí její návratnost.
  zavolejte mi s nabídkou
  sjednání online
  k online sjednání stačí faktura a necelých 10 minut
  Dokumenty a ceníky k produktu najdete v sekci Ke stažení.