Nižší spotřeba plynu a bezpečný chod zařízení

Servis plynového kotle

Se slevou 1 000 Kč

Ušetřete 1 000 Kč

V rámci produktu BONUS elektřina / plyn s roční úsporou a Hlídáme cenu 2022 získáváte automaticky, nad rámec zajištěných a garantovaných dodávek energií v dalším období, nárok na jedinečné bonusové výhody.
Ve spolupráci s našimi partnery jsme zajistili slevy ve výši až 100 % na vybrané produkty, které zvýší kvalitu života ve Vaší domácnosti a bezpečí pro Vaši rodinu. Pro využití poukazu vyplňte formulář níže.
Ověřený dodavatel

Další informace

Poukaz je platný při objednání do 30. 6. 2022 pro 1 zařízení, servis proběhne v roce 2022 dle kapacit. Dodavatelem služby je společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514.

Podmínky využití akce

Tyto poukazy můžete jednorázově využít pro Vaši domácnost na adrese odběru energií uvedené ve smlouvě s ARMEX ENERGY a.s. V případě více odběrných míst na stejné adrese je nabídku možné využít pouze jednou. Poukaz je platný́ jen pokud má klient v době čerpání platnou a účinnou smlouvu se společností ARMEX ENERGY a.s. Poukaz je nutné uplatnit do data uvedeného na daném poukazu. V případě aktuální vytíženosti dodavatele služby si dodavatel vyhrazuje právo termíny čerpání služby upravit. Slevy nelze uplatnit na již objednané produkty/služby. Při uplatnění je pro účely kontroly nutné uvést Vaše jméno, adresu trvalého bydliště a platný́ telefonní kontakt pro domluvení objednávky služeb.