Úspora na spotřebě energií a energetická samostatnost

Fotovoltaika, Tepelné čerpadlo a Nový úsporný kotel

Vše se slevou 5 000 Kč

Ušetřete 5 000 Kč

V rámci produktu BONUS elektřina / plyn s roční úsporou a Hlídáme cenu 2022 získáváte automaticky, nad rámec zajištěných a garantovaných dodávek energií v dalším období, nárok na jedinečné bonusové výhody.
Ve spolupráci s našimi partnery jsme zajistili slevy ve výši až 100 % na vybrané produkty, které zvýší kvalitu života ve Vaší domácnosti a bezpečí pro Vaši rodinu. Pro využití poukazu vyplňte formulář níže.
Ověřený dodavatel

Další informace

Poukaz je platný při objednání do 31. 12. 2022, termín realizace bude upřesněn po technické obhlídce. Dodavatelem služby je společnost TGC Servis s.r.o., IČO: 05512514.

Podmínky využití akce

Tyto poukazy můžete jednorázově využít pro Vaši domácnost na adrese odběru energií uvedené ve smlouvě s ARMEX ENERGY a.s. V případě více odběrných míst na stejné adrese je nabídku možné využít pouze jednou. Poukaz je platný́ jen pokud má klient v době čerpání platnou a účinnou smlouvu se společností ARMEX ENERGY a.s. Poukaz je nutné uplatnit do data uvedeného na daném poukazu. V případě aktuální vytíženosti dodavatele služby si dodavatel vyhrazuje právo termíny čerpání služby upravit. Slevy nelze uplatnit na již objednané produkty/služby. Při uplatnění je pro účely kontroly nutné uvést Vaše jméno, adresu trvalého bydliště a platný́ telefonní kontakt pro domluvení objednávky služeb.