Výzva k podání žádostí o podporu z fondu ARMEX ENERGY

13. 10. 2018

Ústecká komunitní nadace vyhlásila k 11. 4. 2018 výzvu k předkládání žádostí o nadační příspěvek v rámci 4. ročníku grantového programu z fondu ARMEX ENERGY na podporu vzdělání znevýhodněných mladých lidí.

O příspěvek až do výše 15 000 Kč si mohou žadatelé zažádat až do 14. května 2018. Více informací naleznete v přílohách či níže v odkazu na webu nadace.

Kompletní informace: https://www.komunitninadace.cz/zadatel/grantova-kola-a-vyzvy/4-otevrene-grantove-kolo-fondu-armex-energy/

Podporovány jsou děti a mladí lidé ve věkové kategorii od 6 do 25 let tzn. děti školou povinné a studující mladí lidé, kteří bydlí v okresech Děčín, Ústí nad Labem a okresech, kde má společnost ARMEX ENERGY své pobočky.

Cílem je dát mladým lidem šanci, aby mohli v co možná nejlepších podmínkách rozvíjet své nadání a naplňovat své sny. Chceme těm, kteří z různých důvodů nemají stejnou startovní pozici, umožnit rozvíjet jejich vzdělání stejným způsobem, jako mohou ostatní.

 

Výše prostředků k přerozdělení: 115 000 Kč

Granty budou poskytovány na projektové záměry realizované v období od 1. září 2018 do 31. srpna 2019

Dokumenty ke stažení (text vyhlášení, formulář žádosti a čestného prohlášení): viz odkaz na web výše.

Uzávěrka příjmu žádostí: 14. května 2018

Pro další informace se obracejte na:

 

Další novinky

Z důvodu centralizace služeb došlo k přesunutí poboček - více podrobností v detailu.
Číst více
Dárcovský fond společnosti ARMEX ENERGY vyhlašuje již 4. ročník grantového programu zaměřeného na podporu vzdělání znevýhodněných mladých lidí.
Číst více