Přestupový tarif od ARMEX ENERGY nabízí jednoduchou cestu, jak přestat platit zálohy v režimu DPI

9. 11. 2021

Společnost ARMEX ENERGY představuje nový přestupový tarif. V současné chvíli je zaměřený zejména na ty zákazníky, kteří uvízli v režimu dodavatele poslední instance a hledají nového stabilního dodavatele s férovými cenami. Právě správné nastavení záloh je v současné krizi a při vyšponovaných cenách klíčové, aby se lidé vyhnuli likvidačním nedoplatkům. 

Zájemci o nový tarif mohou zanechat kontakt na webu www.prestupovytarif.cz nebo zavolat na telefonní linku 497 770 802 a zástupci společnosti se jim ozvou s nabídkou podle jejich spotřeby. „Přestupový tarif od ARMEX ENERGY je postaven tak, aby i za situace extrémně vysokých nákupních cen na evropském trhu úspěšně konkuroval aktuálně zveřejněným ceníkům těch největších hráčů na trhu,“ vyzdvihuje klíčové přednosti novinky na energetickém trhu generální ředitel a spoluvlastník společnosti ARMEX ENERGY Hynek Sagan. 

Jaké přestupové tarify ARMEX ENERGY nabízí?

Zákazníci si mohou vybrat z běžných ceníků na dobu neurčitou, spotových cen a fixního produktu. Za stávající energetické krize a vyšponovaných cen avšak platí doporučení pro tzv. spotový produkt, který kopíruje velkoobchodní ceny. V okamžiku, kdy cena na burze klesne, zákazník okamžitě odebírá levnější energie, což se pozitivně projeví v ročním vyúčtování. „Jsme přesvědčeni, že tento produkt je pro stávající turbulentní dobu tím nejlepším pro absolutní většinu zákazníků, protože energetická krize nemůže trvat věčně a ceny na burze opět poklesnou,“ vysvětluje Sagan. Zájemcům s požadavkem fixní ceny pro rok 2022 je pak určen produkt FIX 2022, kde je garance neměnné ceny pro rok 2022. 

Proč přejít k ARMEX ENERGY?

ARMEX ENERGY je silná česká energetická společnost se zázemím mateřské skupiny ARMEX Group. ARMEX ENERGY má nakoupené dostatečné množství elektřiny a plynu a zajištěné prostředky pro nákup dalších zásob, které mimo jiné investuje do nově příchozích zákazníků z režimu dodavatele poslední instance. Uplatňuje konzervativní nákupní strategii a na evropských energetických burzách nakupuje maximum možného objemu energií až na tři roky dopředu. Podle aktuální spotřeby pak dokupuje energie v průběhu celého roku, aby kompenzoval nárazové výkyvy ve spotřebě, jež se mohou neočekávaně projevovat vlivem počasí, různých sezonních jevů anebo regulatorních zásahů. „To znamená, že nespekulujeme a nevystavujeme zákazníky riziku,“ dodává Sagan.

ARMEX ENERGY je společnost, která vznikla v roce 2005 a v současné době dodává elektřinu nebo zemní plyn více než 55 000 zákazníkům. Patří mezi ně domácnosti, živnostníci, firmy, obce a další instituce. Roční tržby ARMEX ENERGY překračují 1,5 miliardy korun a ARMEX Group patří s ročním obratem 20 miliard korun k české obchodní elitě.

 

Zajistěte si výhodné dodávky energií s naším přestupovým tarifem

1. Sjednejte si smlouvu rovnou přes internet

Spustili jsme jednoduchou on-line aplikaci, která Vám umožní sjednat smlouvu na dodávky on-line. Najdete si na této adrese , případně zadejte do adresního řádku https://as.armexenergy.cz/energetika. Smlouvu si můžete sjednat jak na elektřinu, tak na plyn a nemusíte nikam chodit. Vše vyřešíte z pohodlí domova.

Sjednat smlouvu on-line

Pro snadnější zadání doporučujeme mít k dispozici poslední fakturu nebo vyúčtování od původního dodavatele.

 

2. Zanechejte nám telefon. Zavoláme s nezávaznou nabídkou

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  3. Vyplňte poptávku. Nachystáme Vám nabídku na míru

  Pokud nechcete sjednávat rovnou smlouvu, ale máte zájem o naši nabídku a kontakt z naší strany, vyplňte formulář s odkazem níže. Přidejte co nejvíce informací o Vašem odběrném místě a náš specialista Vás bude kontaktovat obvykle do 3 pracovních dní.

  Vyplnit formulář

  Další novinky

  K datu od 10. ledna 2022 přebírá odpovědnost za dodávky energií pro odběrná místa dodavatele První rodinná a.s. nově společnost ARMEX ENERGY a.s.
  Číst více
  Garantujeme energie pro stávající i budoucí zákazníky. I v současné mimořádné situaci na energetickém trhu zůstáváme spolehlivým dodavatelem energií.
  Číst více
  ARMEX ENERGY se umístil v průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2020 na třetí příčce.
  Číst více