Fond ARMEX ENERGY letos rozdělil 150 000 kč

3. 7. 2019

Fond ARMEX ENERGY pomáhá znevýhodněným žákům a studentům

Tisková zpráva společnosti ARMEX ENERGY a Ústecké komunitní nadace (Děčín 2. července 2019)

Děčínská společnost ARMEX ENERGY prostřednictvím svého dárcovského fondu tradičně podporuje vzdělání znevýhodněných mladých lidí. V rámci letošního již 5. ročníku svého grantového programu z fondu podpořila 15 žádostí a rozdělila celkovou sumu 150 000 korun. Částka byla určena dětem, kterým nepříznivé životní podmínky znemožňují nebo ztěžují optimální všestranný osobní rozvoj a znevýhodňují je v přístupu ke kvalitnímu vzdělání. Získané peníze budou žadateli použity převážně na úhradu učebních pomůcek, kurzů, školních akcí apod. V rámci pěti dosavadních ročníků společnost ARMEX ENERGY ve spolupráci s Ústeckou komunitní nadací z fondu ARMEX ENERGY podpořila již 50 žádostí mladých lidí  a rozdělila mezi ně celkem více než 550 000 korun.

Program je určen dětem školou povinným a studujícím mladým lidem ve věku od 6 do 25 let. Upřednostněni jsou vždy žadatelé, kteří bydlí v Ústeckém kraji, kde má společnost ARMEX ENERGY své sídlo a zákaznické centrum.

„Naší snahou je dát mladým lidem šanci, aby mohli v co možná nejlepších podmínkách rozvíjet své nadání a naplňovat své sny. Chceme těm, kteří z různých důvodů nemají stejnou startovní pozici, umožnit rozvíjet jejich vzdělání stejným způsobem, jako mohou ostatní,“ vysvětluje cíle dárcovského fondu Aleš Klaudy, člen představenstva ARMEX ENERGY.

 

Kontakt:

Petr Veselý

Ústecká komunitní nadace

tel.: 475 208 258

e-mail: petr@komunitninadace.cz

 

O firmě: 

Společnost ARMEX ENERGY a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005 a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. V současné době firma obhospodařuje přes 50.000 zákazníků. ARMEX ENERGY a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání.

ARMEX ENERGY a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic. Celkový obrat skupiny je vyšší než 20 miliard korun. 

Další novinky

Společnost ARMEX ENERGY k 1.červnu přebírá kompletní portfolio zákazníků dodavatele TGC Energie a nadále tak posiluje své tržní postavení.
Číst více
K datu od 10. ledna 2022 přebírá odpovědnost za dodávky energií pro odběrná místa dodavatele První rodinná a.s. nově společnost ARMEX ENERGY a.s.
Číst více
Představujeme nový přestupový tarif. V současné chvíli je zaměřený zejména na ty zákazníky, kteří uvízli v režimu dodavatele poslední instance.
Číst více
Garantujeme energie pro stávající i budoucí zákazníky. I v současné mimořádné situaci na energetickém trhu zůstáváme spolehlivým dodavatelem energií.
Číst více