Dodáme energii našim stávajícím i budoucím zákazníkům

18. 10. 2021

Naše společnost ARMEX ENERGY a.s. ujišťuje své zákazníky i ty, kteří zvažují, že se jimi stanou, že i v současné mimořádné situaci na energetickém trhu zůstává spolehlivým a férovým dodavatelem elektřiny a zemního plynu.

Jsme tak nejen schopni dodat elektřinu a plyn našim stávajícím zákazníkům, ale jsme připraveni současně zajistit dodávky elektřiny a plynu i novým zájemcům o naše služby. Přijímáme tedy dále bez omezení nové zákazníky a nabízíme všem pomoc v dnešní složité a nepředvídatelné době.

Pokud tedy uvažujete o změně z dodavatele poslední instance (DPI), u nějž jste se ocitli v důsledku ukončení dodávek od Vašeho původního dodavatele, neváhejte a obraťte se na nás.

 

ZAJISTĚTE SI VÝHODNÉ DODÁVKY ENERGIÍ

1. Sjednejte si smlouvu rovnou přes internet

Spustili jsme jednoduchou on-line aplikaci, která Vám umožní sjednat smlouvu na dodávky on-line. Najdete si na této adrese , případně zadejte do adresního řádku https://reg.armexenergy.cz. Smlouvu si můžete sjednat jak na elektřinu, tak na plyn a nemusíte nikam chodit. Vše vyřešíte z pohodlí domova.

Sjednat smlouvu on-line

Pro snadnější zadání doporučujeme mít k dispozici poslední fakturu nebo vyúčtování od původního dodavatele.

 

2. Zanechejte nám telefon. Zavoláme s nezávaznou nabídkou

  Telefonní číslo, které uvedete do kontaktního formuláře, bude u nás v bezpečí a bude zpracováno výhradně pro účely vyřízení Vašeho požadavku. Dle povahy požadavku mohou být využity i pro další účely uvedené v zásadách zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se zásadami seznámili.

  3. Vyplňte poptávku. Nachystáme Vám nabídku na míru

  Pokud nechcete sjednávat rovnou smlouvu, ale máte zájem o naši nabídku a kontakt z naší strany, vyplňte formulář s odkazem níže. Přidejte co nejvíce informací o Vašem odběrném místě a náš specialista Vás bude kontaktovat obvykle do 3 pracovních dní.

  Vyplnit formulář

  ___

  Naše společnost je připravena uzavřít s Vámi smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny a plynu a zajistit pro Vás dodávku energií. S ohledem na mimořádný zájem o naše služby nicméně prosíme o trpělivost, pokud nebudeme reagovat tak rychle, jak byste si Vy i my přáli.

  Našimi zákazníky jsou nejen občané a jejich domácnosti, ale i živnostníci a další podnikatelé, obce, orgány veřejné správy, neziskové a dobročinné organizace a další fyzické i právnické osoby.  Nezáleží tak na tom, jestli jste kominík, truhlář, lékařka nebo daňový poradce ani na tom, zda chcete dodávat energie do Vašeho bytu nebo rodinného domu – jsme připraveni každému nabídnout odpovídající produkt, který obstojí i v energetické krizi.

   

  Máme energii to zvládnout.

  Váš ARMEX ENERGY a.s.

  Další novinky

  Garantujeme energie pro stávající i budoucí zákazníky. I v současné mimořádné situaci na energetickém trhu zůstáváme spolehlivým dodavatelem energií.
  Číst více
  ARMEX ENERGY se umístil v průzkumu Nejférovější dodavatel energií roku 2020 na třetí příčce.
  Číst více

  Slavíme 15 let

  16. 6. 2020
  Slavíme 15 let. Moc vám všem děkujeme za důvěru a že jste v tom s námi.
  Číst více