Aktuality

Point one
ARMEX ENERGY otevřel již 30. pobočku!
02.01.2018

Přední dodavatel elektřiny a zemního plynu, děčínská společnost ARMEX ENERGY otevřela 2.1.2018 pobočku v Hradci Králové. Tím byla otevřena již 30. pobočka AE.

Firma bude na novém kontaktním místě poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství týkající se dodávek nebo úspor energií.

Díky nové pobočce společnost ARMEX ENERGY vytvořila tři nová pracovní místa.

Jan Vávrovec, člen představenstva ARMEX ENERGY „Otevřením nové pobočky v Hradci Králové potvrzujeme náš strategický záměr budování poboček po celé České republice. Naším cílem je postupně se dostat na úroveň zhruba 60 poboček. V současné době jsme v polovině cesty. Naším cílem je co nejvíce se přiblížit zákazníkovi a jednat s ním napřímo. Nejdeme cestou podomních prodejců jako někteří jiní dodavatelé energií."

ARMEX ENERGY v současné době provozuje 30 kamenných poboček ve městech:

Benešov, Bludov, Břeclav, Česká Lípa, Děčín, Hodonín, Hradec Králové, Chomutov, Chrudim, Jičín, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Mělník, Náchod, Pohořelice, Přerov, Rumburk, Rychnov nad Kněžnou, Slaný, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Trutnov, Uherské Hradiště, Velké Meziříčí, Vysoké Mýto, Zlín, Znojmo.

ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun ročně.

 

O firmě:

Společnost ARMEX ENERGY, a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005, tedy přes deset let a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. Tržby firmy se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání. Prostřednictvím Fondu ARMEX podporuje firma vzdělávání znevýhodněných mladých lidí.

ARMEX ENERGY, a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic.  Celkový obrat skupiny je vyšší než 18 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují miliardu korun.