Aktuality

Point one
ARMEX ENERGY otevírá v Bludově letos již 4. pobočku, celkově již má 29
17.07.2017

Bludov/Děčín, 17. července 2017 – Letos již 4. pobočku otevírá v Bludově na Šumpersku společnost ARMEX ENERGY, přední dodavatel elektřiny a zemního plynu. Celkově jde o 29. pobočku a devátou na Moravě. Firma na pobočce bude poskytovat zájemcům o změnu dodavatele energií i stávajícím zákazníkům poradenství ohledně dodávek energií či jejich úspor. ARMEX ENERGY má z nezávislých dodavatelů energií nejvíce kamenných poboček. V červnu firma otevřela nové kontaktní místo v Benešově. Do konce roku chce ještě otevřít další pobočky.

Jan Vávrovec, člen představenstva ARMEX ENERGY „Pobočky jsou naší hlavním prostředkem, kterým chceme budovat dlouhodobý a férový vztah s našimi zákazníky. Nejdeme cestou podomních obchodníků, ale vytváříme celorepublikovou síť kamenných poboček s proškoleným personálem. V počtu se blížíme  zhruba polovině poboček, které bychom ve střednědobém horizontu chtěli v České republice mít. Do konce roku ještě plánujeme otevřít další pobočky.“

Otevřením pobočky v Bludově u Šumperka ARMEX ENERGY vytvořil dvě nová pracovní místa. „Naší snahou je, abychom lidem, kteří na pobočku přijdou, dokázali fundovaně poradit s mnoha praktickými záležitostmi týkajícími se úspor energií. Na pobočce si také lidé budou moci pořídit kvalitní certifikované LED žárovky za velmi zajímavé ceny,“ vysvětlil Jan Vávrovec.

ARMEX ENERGY v současné době provozuje 29 kamenných poboček, vedle Moravy také ve středních,  severních a východních Čechách a na Vysočině. ARMEX ENERGY dodává elektřinu a zemní plyn především domácnostem, ale i firmám a dalším organizacím. Letos plánuje rozšířit tento počet zhruba o čtyři tisíce nových zákazníků. Tržby společnosti se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun ročně.

Kontakt pro média:
Ing. Martin Jonáš
mediální zástupce ARMEX ENERGY, a.s.
tel. 774 269 811
e-mail: martin.jonas@ad-vise.cz

O firmě:

Společnost ARMEX ENERGY, a.s. působí na českém energetickém trhu od roku 2005, tedy přes deset let a patří k středně velkým dodavatelům energií. Elektřinu a zemní plyn dodává domácnostem, firmám, městům a obcím, ale i neziskovým organizacím. Tržby firmy se pohybují na úrovni 1,5 miliardy korun. ARMEX ENERGY, a.s. si zakládá především na férovém jednání vůči zákazníkům, otevřené komunikaci s nimi a stabilitě obchodního vztahu po celou dobu jeho trvání. Prostřednictvím Fondu ARMEX podporuje firma vzdělávání znevýhodněných mladých lidí.

ARMEX ENERGY, a.s. je součástí skupiny ARMEX, která vznikla již v roce 1991. Skupina se vedle obchodování s energiemi zabývá také dodávkami průmyslových armatur, obchodem s ropnými produkty či provozováním čerpacích stanic.  Celkový obrat skupiny je vyšší než 18 miliard korun. Celková aktiva skupiny přesahují miliardu korun.